Koh Kood Paradise beach

Tiem, kas noilgojušies pēc klusuma un miera, iesakām doties uz nomaļo Koh Kood Taizemes salu netālu no Kambodžas, kur nepiestāj lieli prāmji un nebūs grūti baudīt atpūtu bez trokšņa un aktīvas naktsdzīves. 

Piedāvātais Koh Kood Paradise Beach ir privātu villu kūrorts ar garāko privāto smilšu pludmali. Tas ir ideāls, ceļojot divatā, un piedāvā apmesties  dažādu kategoriju numuros vai kādā no villām. Viesnīca piedāvā aktivitātes līdz plkst. 22.00, kad mūzika tiek izslēgta un valda klusums, lai arī jūs varētu baudīt pilnīgu mieru.

Pati Koh Kood sala ir tīrākā un dabiskākā Taizemes sala, kas šo “titulu” ar pietāti aizstāv jau daudzus gadus. Atpūtieties pludmalē un peldieties, nirstiet un snorkelējiet, doties izbraucienā ar kajaku (tiek piedāvāti tikai nemotorizētiem ūdens transportlīdzekļi, apceļojiet salu izbraucienā ar velosipēdu vai pārgājienā, kā arī baudīt peldi lagūnā ar ūdenskritumu. Palutiniet sevi ar īstu Thai masāžu un nogaršojiet vislabākos un svaigākos jūras velšu ēdienus salas restorānos.

Image
Image
Image

koh kood logo

Image

koh kood logo

Login