Beāta un Edgars

Beāta un Edgars
 • Mūsu stāsts: “Tikai mēs divi vien – veidojot savu pasauli, savu ģimeni. Uzticoties tā kā nevienam…”

  Šis ir stāsts par divām dvēselēm, kuras cauri atšķirīgiem dzīves ceļiem sastapa viens otru. Sākumā varētu šķist, ka viņu mīlestības savienošanās stāsts ir gaužām vienkāršs – iepazinās strādājot vienā darba vietā. Beāta bija viesmīle un Edgars šefpavārs. Bet kā jau dzīvē, nekas nav tik vienkārši kā varētu šķist.

  “Tik daudz reižu esmu Tevi vērojis, redzējis…līdz iemīlējos” – tie ir vārdi no dziesmas, ko Edgars parādīja Beātai. Tie ļoti trāpīgi apzīmē viņu mīlestību un tās transformāciju.

  Šī noteikti nebija iemīlēšanās no pirmā acu skata. Patiesībā Edgars pat neatbilda Beātas izdomātajam vīrieša ideālam. Edgars, savukārt, vispār nedomāja par attiecību veidošanu. Jo redzi, kad esi savā dzīvē it kā vīlies mīlestības tīklos, maldījies šķietamībā par to, kas ir mīlestība, mācījies, kas tā ir. Kādu laiku ir grūti turpināt būt atvērtam tai… Bet patiesībā – mīlestība ir dāvana, tā nesāp, tā mūs stiprina. Un galu galā Edgars ar Beātu laimīgi atvēra savas sirdis šai dāvanai.

  Edgaram ir tāda spēja nemanot vērot. Beāta pat nenojauta, ka viņam ir izveidojušās simpātijas. Edgars ir darītājs, nevis runātājs. Tas apstiprinājās arī viņu satuvināšanās reizē. Kad bija kolektīva saliedēšanās pasākums. Beātai par pārsteigumu, viņš uzsāka sarunu un tā nemanot laikam, viņi pavadīja vakaru kopā. Edgars apbūra arī ar savu džentlmenisko un uzmanīgo uzvedību pret Beātu. Šis vakars bija atklājis viņos ko jaunu un skaistu. Tā viņi kļuva par pāri.

  Pagājušā gada septembrī Edgars bildināja Beātu , saules pielietajā, Itālijā. Un te ir mazs stāsts – kad Edgars pirmo reizi ar savu māsu brauca uz Itāliju, pilsētu Viesti, pie radinieces, viņi tika uzaicināti uz pasakainu restorānu, kura lokācija ir jūrā uz klints. Un toreiz, vietas un neaprakstāmi skaistā skata apburts, Edgars māsai teica: “Te es bildināšu savu bellu (skaisto, mīļoto meiteni)! Tad, kad tāda būs. ”. Un te nu viņš atgriezās pēc vairākiem gadiem kopā ar savu Beātu. Īsto un vienīgo sievieti, kura viņam simbolizē visu labo un mīlestības pilno, ko vēlas, lai veidotu ģimeni, draudzību un kopīgo laimi. Beātai nebija ne jausmas par bildinājumu, bet iekšējā balss, kaut kur viņai sacīja, ka tas varētu notikt. Bildinājums bija tik intīms, romantisks un dabisks. Beāta to pieņēma, jo arī apzinās, ka kopā ar Edgaru viņi ir mīlestības spēks un drošība. Un jau pavisam drīz 18.jūnijā Edgars un Beāta savienosies svētīgā laulībā un veidos savu ģimeni.

© 2022, Estravel Latvia
Image

Login