Sanita un Rolands

Sanita un Rolands
Sanita un Rolands
 • Mūsu stāsts: Iepazināmies ļoti labu laiku atpakaļ, kādus 15 gadus atpakaļ noteikti.
  Ar Rolanda māsīcu mācījāmies vienā klasē gan pamatskolā, gan vidusskolā un laukos dzīvojām vienā mājā, tāpēc katru reizi, kad viņš brauca pie viņas ciemos, brauca uz lauku ballēm, mēs tikāmies. Biju maziņa, kautrīga lauku meitene, viņš no Rīgas, riktīgs pilsētas puika, tāpēc parasti pārmijām vien vēsu "Čau" :D.
  Kaut kā pēc tam sanāca, ka Rolands sācis piestaigāt pie manas māsas, kas ir divus gadus vecāka par mani, dāvināja viņai puķes un man jau tad bija neliela greizsirdīga, es jau kā visas, gribēju, lai man pievērš uzmanību, bet tas viss ne ar ko nebeidzās, puķes novīta, mīlestība pret manu māsu pārgāja :D.
  Pēc pamatskolas beigšanas es aizbraucu mācīties uz Daugavpili, tur dzīvoju kopmītnēs un Rolands arī tur ik pa laikam brauca pie māsīcas ciemos un tad jau kaut kā sanāca, ka kļuvām par pāri, bet ne uz ilgu laiku, jo no attāluma tur nekas īsti nesanāca, nebija īsti nekādas komunikācijas, ļoti reti tikāmies un pēc tam gadu vai pat divus vispār neredzējāmies.
  Pēc vidusskolas pabeigšanas, 2010. gadā, es uzreiz pārvācos uz Rīgu, atkal atsākām komunicēt, sapratām, ka īsti negribam laist viens otru prom un kopš tā laika esam kopā.
  Pa šo laiku, kas tik nav noticis, piedzīvojumu bija daudz, bet visu esam izturējuši un turpinam stāstu nu jau īstas ģimenes statusā.

© 2022, Estravel Latvia
Image

Login