Līga un Uldis

Līga un Uldis
Līga un Uldis
Līga un Uldis
 • Mūsu stāsts: Tas bija 2017. gada jūnija vidus, kad divi pašpietiekami un ambiciozi jaunieši izdomājuši savu laimi izmēģināt iepazīšanās portālā Tinder :) Simpātijas aplikācijā vienam pret otru sakrīt un BINGO :)
  Pats iepazīšanās sākumposms aizsākās ar nebeidzamām sarakstēm līdz pat vēlai naktij, un no Ulda izskanēja piedāvājums - braucam weekendā ar maniem draugiem?
  "Bet mēs taču neesam pazīstami reālajā dzīvē..." nodomāju es.
  Spontāni 27. jūnija pēcpusdienā sarunājam kafijas randiņu iepirkšanās centrā Domina Coffee Inn, pēc kura sekoja daudz mulsinošu brīžu, gaisā virmoja satraukums un es, sēžot nu jau topošajam vīram pretī, nodomāju: "Cik daudz gan viņš runā...! Vai nu es nespēju tikt līdzi viņa stāstītajam, vai arī viņš ir ļoti gudrs :)) "
  Pirmais randiņš piedzīvots un pārdzīvots, un sekoja ziņa Facebook messengerī - "Tad brauksim weekendā?"
  "Yes," - es pie sevis iesaucos, "viņš ir uzķēries :)"
  Mūsu attiecības sākās ar brīvdienu izbraucienu tepat pie Daugavas 100km attālumā no Rīgas, bet šo 5 gadu laikā esam viens otru pakāpeniski iepazinuši, pārdzīvojuši Covid pandēmiju, kad bijām blakus 24h 7 dienas nedēļā, un varam skaļi teikt - esam viens otru atraduši.
  Mēs pielāgojamies un respektējam otru, cienām un rūpējamies, kaitinām un smīdinām, un skaļi varam teikt: "MĒS MĪLAM VIENS OTRU!"

© 2022, Estravel Latvia
Image

Login