Amanda un Ragnārs

Amanda un Ragnārs
  • Mūsu stāsts: Iepazināmies veikalā - "Zara" ,jo abi tur strādājām. Patiesībā interesanti bija tas ,ka Ragnārs jau iepriekš bija strādājis šajā veikalā, tad aizgāja, cerībā atrast labāku darba piedāvājumu, bet saprata,ka tur pat bija diezgan labi. Domājams ,liktenis ,viņu atveda atpakaļ uz šo darba vietu ,jo tieši tad sāku strādāt arī es.
    Tā nu vārds pa vārdam un pašiem neapzinādamies ,mūsu pirmā tikšanās, randiņš sanāca tieši valentīndienā, tikai pēc tam to paši sapratām. Tajā vakarā likās ,ka laiks ir apstājies un nav nekas par ko uztraukties, līdz attapāmies ,ka pulkstenis ir jau gandriz 6:00 no rīta un pēc 3 stundām ir jābūt darbā. Lieki piebilst ,ka ārā bija sniegota nakts un to visu laiku mēs staigajāmies pa āru ,bet nejutām ne fizisku nogurumu, ne aukstumu.
    Šobrīd gadadienas mums sanāk svinēt daudz īpašāk un tie sanāk kā dubulti mīlestības svētki. Arī ik gadu mums ir saglabājusies tradīcija iziet to pašu maršrutu kā pirmajā randiņā. Šķiet, ka ar gadiem mīlestība mūsu starpā tika aug un mēs paliek vēl stiprāki.
    Šī gada februārī arī nostiprinājām mūsu attiecības apprecoties, bet kāzu ceļojumā vēl nav sanācis aizbraukt ,jo šobrīd esam bērniņa gaidībās.
    Tāpēc šī ir lieliska iespēja, kā pēc tam, iespējams, jau visiem 3 doties jaunā piedzīvojumā un kārtīgi nosvinēt šo krāšņo gadu.

© 2022, Estravel Latvia
Image

Login