Agnese un Jānis

Agnese un Jānis
Agnese un Jānis
 • Mūsu stāsts: Mūsu stāsts sākās tālajā 2015.gada rudenī.
  Es ar draudzenēm devos atzīmēt māsas vārda dienu uz Vecrīgu, savukārt, Jānis bija ar puišu kompāniju atnācis atpūsties. Mūsu ceļi krustojās vienā no Vecrīgas karstākajām deju grīdām, kas ir RockCafe otrais stāvs. Dejojām visi kopā un tad Jānis uzaicināja mani uz vienu deju un tā mēs “nolēkājām” daudz dziesmas. Tagad Jānis saka, ka neprotot dejot, bet tajā vakarā lēkāja bez apstājas. Mēs tikai dejojām un sarunās neieslīgām. Pienāca laiks, kad manas meitenes jau vēlējās doties uz mājām, bet es jau būtu dancojusi vēl un vēl... Teicu Jānim, kad ir laiks doties prom un apmainījāmies ar telefona numuriem.
  Nākamajā dienā jau apvaicājāmies, kā katrs jūtas pēc ballītes, un tad uzzināju, ka Jānis mani ir saglabājis kā Astru, šis fakts mani sasmidināja.
  Tad jau sekoja randiņš, Jānis man piedāvāja divus variantus, vai doties uz teātra izrādi, vai kādā izbraucienā. Teicu, ka teātrī mums nebūs iespēja vienam otru iepazīt, tāpēc devu priekšroku izbraucienam. Mūsu pirmais randiņš bija brauciens uz Lietuvas pastaigu taku koku galotnēs, nekas iespaidīgs. No rīta vienojāmies par izbraukšanas laiku un tad Jānis paziņo, ka mums pievienosies viņa māsa ar daudzeni. Tanī brīdī nodomāju, ka čalis nu gan ir sabijies. Izbrauciens izvērtās pilnvērtīgs, jo ceļā pavadītais laiks deva iespēju garām sarunām iepazīt tuvāk vienam otru.
  Katru reizi Jānis mūsu satikšanās reizēs, mani iepriecināja ar kaut ko saldu, jo jau no paša sākuma, liku viņam noprast, ka standarts - viena roze man galīgi nepatīk, tad jau labāk kāds gardumiņš!
  P.S. Pēc pirmā randiņa sekoja daudzi citi, bet šoreiz jau divatā, kas ir rezultējies ar jaunas ģimenes dibināšanu!

© 2022, Estravel Latvia
Image

Login